کسب و کارآموزشی

چرا باید کسب و کارمان را در گوگل ثبت نماییم؟

به گزارش مجله خبری چچیلاس، هدف اصلی از ثبت کسب و کار در گوگل این است که کمکی بشود مشتریان ما را بهتر و سریعتر بشناسند. از آنجا که گوگل مپ بهترین و پراستفاده ترین اپلیکیشن مسیریابی و یافتن موقعیت مکانی است. استفاده از این قابلیت گوگل، سراسر منفعت است و کمک بسیاری به سریعتر شناخته شدن کسب و کار شما می کند.

اما چگونه باید کسب وکارمان را در گوگل به نمایش بگذاریم؟

راه های زیادی برای ثبت و یا به نمایش در آوردن کسب وکار در گوگل وجود دارد که درزیربه آن اشاره می نماییم:
1- طراحی سایت فروشگاهی وسئوسایت فروشگاهی
2- فعالیت کسب و کاره ها در بستراینترنت و فضای مجازی، همچون اینستاگرام ، تلگرام و…
3- ثبت کردن کسب و کار در گوگل
ثبت کردن کسب و کارها درگوگل مپ، اولین گام ودر عین حال، یک روش رایگان در ثبت کسب و کار می باشد. شما با ثبت کردن کسب کارتان در گوگل مپ، به راحتی این قابلیت را برای مشتریان خود محیا نموده اید که با یک سرچ کوچک شما را پیدا کرده و تمامی اطلاعات لازم جهت تماس و یافتن محل کسب و کارتان را مشاهده نماید.
از طرفی یکی دیگر از اهمیت های ثبت کسب و کار در گوگل این است که نتایج حاصل از گوگل مپ، قبلا آگهی و ریزالت گوگل به نمایش در می آید. از این رو یکی از قدم‌های کلیدی و مهم، ثبت کسب‌و‌کار در گوگل و گوگل مپ است.
شایدهزینه ایجاد یک وب سایت شما را از انجام کار ناامید کند اما شما با عضویت در چچیلاس با کمترین هزینه می توانید به راحتی صاحب یک وب سایت شوید و هم کسب و کارتان را با تبلیغات حرفه ای توسط تیم متخصص چچیلاس رونق دهید و هم در صفحه اول گوگل دیده شوید فقط کافیه به سایت chechilas.com مراجعه کنید و به راحتی وب سایت خود را ثبت نام نماید وهمین طور برای کسب اطلاعات بیشترمی توانید با شماره 91001066-013تماس حاصل نمایید.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا