اخبار چچیلاس

جلسه هم اندیشی با معاون و مدیران پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد

به گزارش مجله خبری چِچیلاس، جلسه هم اندیشی با معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری استان گیلان با مدیرعامل شرکت چِچیلاس در دفتر این شرکت برگزار شد.

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری گیلان با بیان اینکه سرزمین مجازی چچیلاس موجب اشتغال جوانان شهر رشت شده است اظهار کرد: زمانی که وارد شرکت چچیلاس شدم با شور و شوق جوانانی رو به رو شدم که با انگیزه فراوان مشغول به کار بودند.

ملک پور در مورد حمایت های پارک علم و فناوری استان گیلان از مجموعه هایی مانند شرکت چچیلاس گفت: برای رشد و پیشرفت مجموعه چچیلاس هر کمکی که از دستمان بر بیایید دریغ نمی کنیم.

معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری استان گیلان با بیان اینکه شرکت چچیلاس در مدت کوتاه با پیشرفت های قابل توجه ای رو به رو بوده است خاطرنشان کرد: خداروشکر مجموعه چچیلاس با پیشرفت های قابل قبولی رو به رو بوده و این بخاطر اقدامات و عملکرد مدیرعامل جوان و با انگیزه این مجموعه است.

محمد صبح خیز مدیر عامل شرکت چِچیلاس با توجه به حمایت های پارک علم و فناوری اظهار کرد: از حمایت های معاون محترم و رئیس پارک علم و وفناوری استان گیلان که در این مدت همیشه همراه مجموعه چچیلاس بودند کمال تشکر را دارم.

مدیرعامل شرکت چِچیلاس با توجه به آمادگی شرکت برای استخدام نیرو های بیشتر تاکید کرد: آمادگی استخدام 300 نیروی جدید را داریم و با تلاش های مجموعه چچیلاس امیدواریم در اشتغال جوانان شهر رشت سهیم باشیم و انشاالله به زودی این کار مهم تحقق پیدا خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا