اخبار چچیلاس

چرا چچیلاس پردرآمدترین طرح بازاریابی است؟

این روز ها شاید لوگو یا اسم چچیلاس را دیده و شنیده باشید.

در این پست قرار است پاسخ سوالاتی که شاید ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد را از زبان مدیر عامل چچیلاس بشنویم

این که واقعا چچیلاس چیست؟آیا میتواند به تمام کسب کار ها کمک کند؟چه کمکی؟و چگونه؟

چچیلاس چیست؟

شرکت مدرن گستر سردار جنگل به شماره ثبت ۱۸۸۰۳ با استفاده از نخبگان صاحب نام در کشور، کمک و مشاوره این بزرگان موفق به دریافت گواهی ثبت اختراع در بخش نرم افزار و سخت افزار دستگاهی با عنوان دستگاه تبلیغات شارژی یکپارچه شد.

این شرکت با توجه به حق مالکیت معنوی در اداره ثبت اختراعات و به عنوان بنیانگذار تبلیغات شارژی به سبک نوین در فاز اول اقدام به تاسیس اولین نمایشگاه مجازی شارژی ایران با نام چچیلاس کرد.

تفاوت چچیلاس با سایر مکانیزم های تبلیغات برای کسب و کار ها چیست؟

هرکسب وکاری در دنیای پر رقابت امروز برای پیشرفت و فروش بیشتر نیاز به تبلیغات دارد؛ از تبلیغات محیطی گرفته تا تبلیغ در رسانه های سمعی و بصری. تبلیغات جزئی جداناشدنی از کسب وکارها است.

اما چرا بسیاری از کسب وکارها علی رغم میل بسیار زیاد به پیشرفت از انجام تبلیغات اجتناب می کنند؟

آیا به این دلیل نیست که آمار و ارقامی از تعداد بازدیدکنندگان تبلیغات و در نتیجه بازدهی آنها موجود نیست؟

در این نمایشگاه تمامی برندها، کارخانجات، شرکت ها و کسب و کارها در کل کشور می توانند با راه اندازی یک غرفه مجازی اختصاصی تحت نظارت تیم فنی چچیلاس کالا و خدمات خود را ارائه نمایند.

با راه اندازی غرفه در اولین نمایشگاه مجازی شارژی ایران و شارژ حساب، نمایشگاه فعال شده و به ازای هر بازدید مشخص مبلغ مشخصی از حساب کسر می گردد.

در نمایشگاه بزرگ چچیلاس به هربازدیدکننده با ثبت کد ملی یک دفتر گزارش مجازی داده می شود؛ دراین نمایشگاه احتمال بازدید غیرواقعی صفراست و همه بازدیدها واقعی هستند.

در این پروسه صاحب کسب و کار بدون محدودیت زمانی بازدید کننده ها را بر اساس منطقه، استان، شهر و یا حتی جنسیت انتخاب کرده و به ارائه کالا و خدمات خود با بیشترین بازدهی در این نمایشگاه می پردازد. ضمن اینکه غرفه دار می تواند تعداد بازدیدهای یک بیننده و حتی بازه زمانی بازدید وی را تعیین کند.

شرکت مدرن گستر سردار جنگل برای اولین بار یک شیوه نوین بازاریابی ابداع کرده است که نیازی به سرمایه اولیه، ضمانت، اجبار در فروش و یا خرید و فروش به صورت شبکه ای برای ورود به این مجموعه ندارد و افراد تنها با معرفی کسب و کارها و برندها به نمایشگاه چچیلاس جایزه ای به عنوان معرف دریافت می کنند و مادامی که صاحب کسب و کار حساب خود را شارژ نماید معرف به همان نسبت جایزه دریافت می کند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا