مصاحبه مدیران موفق

گفتگو با آقای استوارپور مدیریت گروه فنی مهندسی و مشاورین املاک در چاف

به گزارش مجله خبری چِچیلاس، آقای ایمان استوارپور چافی مشاور ملک و مدیریت گروه فنی مهندسی و مشاورین املاک استوارپور در چاف و چمخاله در مورد راه های موفقیت خود و پستی و بلندی هایی که در زمینه شغلی خود داشته است را در گفتگو با خبرنگار مجله خبری چچیلاس مطرح کرده است که در زیر این مصاحبه را می توانید ملاحظه کنید.


۱- لطفاً خودتون رو معرفی کنید و بگین در چه حوزه‌ای مشغول به کار هستید؟

اینجانب ایمان استوارپور چافی متولد ۱۳۶۹ دارای مدارک تحصیلی معتبر دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته مهندسی و تکنولوژی نرم افزار هستم. با توجه به اینکه از حدود دهه ۸۰ و با احداث و تاسیس یک واحد تولیدی فراورده های بتنی و قدم نهادن در امر ساخت و ساز و مسکن و اشتغالزایی و کارآفرینی و قرار داشتن در منطقه استراتژیک و ویژه اقتصادی و گردشگری در شهر تفریحی توریستی ساحلی و بندری چاف و چمخاله که از سالیان دور و از دیرباز مورد توجه اغلب گردشگران و مسافران داخلی و خارجی قرار داشت باعث شد بیشتر از قبل علاقه‌مند و تشویق حضور در این حوزه از کسب و کار و مشاوره املاک کشور شوم و ایجاد هلدینگ ساختمانی توجه مرا به خودش بیش از پیش جلب کرد هم اکنون با گروه فنی و مهندسی و مشاورین املاک استوارپور در شهر ساحلی چاف و چمخاله مشغول به کار و فعالیت هستیم.

ناگفته نماند با توجه به اینکه شهر ساحلی چاف و چمخاله با دارا بودن بیش از ۱۷کیلومتر ساحل شنی بسیار عالی بیشترین میزان گردشگر و مسافر را در استان گیلان به خود اختصاص داده و در امر ساخت و ساز و خرید و فروش املاک و مستغلات و همچنین پارک های ساحلی پارک های جنگلی و هتل ها رستوران ها اسکله های قایق سواری تفریحات آبی بی شک بدون رقیب در خطه شمالی کشور می باشد.

۲- چند ساله که به این کار مشغول هستید و هدف شما در ابتدای فعالیت چی بوده است؟

به صورت حرفه ای و تخصصی و قانونی به مدت دو سال از زمان فعالیت ما در حوزه املاک و مستغلات کشور به عنوان مشاورین املاک گذشته است. که از یک مجموعه کوچکتر در یک بازه زمانی از پیش تعیین شده به سمت یک مجموعه بزرگتر و هلدینگ ساختمانی بزرگ و حرفه‌ای و ممتاز قدم برداشته ایم.

با توجه به کسب موفقیت هایی در گذشته و داشتن علاقه شدید به کسب و کار داشتیم، هدف ما ایجاد کارآفرینی و اشتغالزایی و همچنین خدمت به مردم خوب کشورم جهت یک سرمایه گذاری ایمن پرسود و مطمئن در حوزه املاک و کمک به رونق اقتصادی منطقه و شهر توریستی چاف و چمخاله و نیز کشورم ایران بوده است.
از لحاظ رشد اقتصادی و همچنین بهره بیش از نرخ تورم به شدت سرمایه گذاری املاک و مستغلات رو در شهر چاف و چمخاله خرید و فروش ویلا و زمین در شهر چاف را به مخاطبین و کسایی که دارند این مصاحبه رو میخونند، پیشنهاد می کنم و با توجه به پتانسیل منطقه و رشد قابل توجهی که در آینده ای نزدیک خواهیم داشت و بندر تفریحی چاف چمخاله به زودی افتتاح میشه و این خودش باعث پیشرفت بیشتر و ناگهانی این منطقه است.

۳-با چه میزان سرمایه اولیه کار خودتون رو شروع کردید؟

من هیچ موقع هیچ سرمایه ای در شروع هیچ یک از کسب و کارهای هم نداشتم. به قول دوست مشهدی خوبم که همیشه میگفت سر باید مایه داشته باشه و هیچ سرمایه ای بالاتر از آن نیست. به نظرم سرمایه های ما در زندگی، روابط و دایره ارتباطات ما هستند.
نعمات الهی که بدون هیچ منتی از جانب خداوند در اختیار ما هستند. کلیشه صحبت نمی کنم اما کافیست در مسیر موفقیت و هدف خودمان چشمان خود را بهتر و بیشتر باز کنیم و با کسب آموزش بیشتر روی خودمان سرمایه گذاری کنیم، بیشتر مطالعه کنیم و بیشتر شکر گذاری کنیم. و کسب تمام موفقیت‌هایم را مدیون خدا هستم معجزات الهی هر روز در زندگی ما رخ می دهند فقط باید آنها را ببینیم.

۴-آیا تجربه شکست در کسب و کار خودتان را داشتید و اگر جواب شما بله است چطور دوباره شروع کردید؟

شکست خوردن جزئی از زندگی است. شکست خوردن و افتادن مهم نیست و اینکه چند بار شکست بخورید.
مهم این است که مهارت داشته باشید، آموزش دیده باشی، هدف داشته باشید و پشتکار داشته باشید و از همه مهمتر به خداوند توکل کنی. اونوقت؛ بلد میشی که چطور بلند شوید. باید بلندشدن را بلد باشیم.
حتما یاد بگیریم که خودمان مسئول تمام کارهای زندگیمان خودمان هستیم نه دیگران.
من بارها و بارها شکست را تجربه کرده‌ام و تنها هدف باعث می شود که دوباره شروع کنم.
به نظرم شک یعنی شکست
واژه شکسته خوب توجه کنیم از واژه دو حرفی شک شروع شده و ما هر جا شک کنیم، شکست میخوریم.
اگر تمام چیزهایی را که هم اکنون کسب کرده‌ام را از من بگیرند و دوباره بخواهم شروع کنم، حتما بهتر و بیشتر از این موفق خواهم شد.

۵-چه چیزی کسب و کار شما را در استان و یا کشور از رقبایتان متمایز کرده؟

خلاقیت و نوآوری و کسب آموزش و پیشرو بودن املاک استوارپور در شهر ساحلی چاف در زمینه استفاده از فضای مجازی از ابزارهای قوی جهت تحقق اهداف ما بوده است و ما در حوزه ثبت خرید و فروش املاک و مستغلات در چاف ( یعنی خرید و فروش زمین و ویلا و زمین های ساحلی و شالیزار و باغات زمین های ساحلی زمینهای هکتاری و زمینهای شهرکی و ویلاهای شهرکی و غیره ) در سال ۹۹ از طریق اینترنت و فضای مجازی و پیشتاز بوده ایم.
خرید و فروش زمین در چاف در سال ۹۹ باعث جذب گردشگران و سرمایه گذاری های بسیار زیادی در شهر چاف شد و باعث رونق اقتصادی و اشتغالزایی بسیاری از افراد و مشاغل گردید.

۶- آیا کسب و کار شما هم از ویروس کرونا آسیب دیده و چطوری مدیریت کردید؟

خب تاثیر منفی اپیدمی کرونا علاوه بر سلامت جامعه بر اقتصاد جهانی تاثیرگذار بوده است.
هر چند راهی برای مشخص کردن دقیق آسیب‌های اقتصادی وجود ندارد اما راهکارهایی برای برون رفت از این وضعیت موجود که می توان از آن استفاده کرد، استفاده از فضای مجازی است که ما نیز به خوبی از آن بهره مند شدیم و در خرید و فروش ویلا و زمین در چاف موفق بوده‌ایم، اما باز هم با توجه به کندی واکسیناسیون و انتشار ویروس های جدید و جهش یافته با چالش هایی از قبیل منع تردد جاده ای که باعث طولانی شدن انجام معاملات ملکی و سرمایه گذاری مشتریان در شغل ما گردیده است. و این امر باعث شده که تعداد زیادی از معاملات ملکی ما از بین برود.

۷-آیا تا به حال برای کسب و کار خودتان تبلیغات اینترنتی داشته‌اید؟

۱_پیج اینستاگرام
۲_ ثبت و طراحی اولین سایت تخصصی املاک خرید و فروش زمین و ویلا در شهر ساحلی چاف و چمخاله
۳_سایت دیوار
۴_سایت شیپور
۵_آتی فایل
۶_ایران ملک
۷_واتساپ و تلگرام
۸_ سایت ۱۱۸ گیلان
و…

۸-به نظر شما چرا در حال حاضر تبلیغات اینترنتی ضرورت دارد…؟

برای مثال با توجه به اینکه فقط ما در اینستاگرام حدوداً بیش از ۴۰ میلیون کاربر ایرانی داریم که روزانه چندین ساعت از این رسانه اجتماعی استفاده می‌کنند و سایتهای از نظیر دیجی کالا و فروشگاه‌های اینترنتی که مردم خرید های خودشان را از این فضا انجام می‌دهند تبلیغات اینترنتی در این برهه از زمان و این روزها بسیار ضرورت دارد و برای اینکه از دسترسی بالایی برخوردار است.

۹-چطور با مجموعه چچیلاس آشنا شدید؟

از طریق هم کارتون خانم عابدی و علیزاده که واقعاً با راهنمایی‌های خوبشون و پیگیری های منظم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند و مدیرعامل مجموعه جناب آقای صبح خیز که برای همچنین مجموعه توانمند و مقتدری بهشون تبریک میگیم.
البته به عبارتی آشنایی سایت شما با گروه فنی مهندسی و املاک استوارپور در شمال کشور شهر چاف هم میشه نام برد.

۱۰-چطور به این نتیجه رسیدید که چچپلاس میتونه فضای مناسبی برای کسب و کار شما باشه؟

گروه فنی مهندسی و مشاورین املاک استوارپور در حوزه کسب و کار اینترنتی و ایجاد بسترهای فراوان جهت ارتباط بیشتر و موثر با مشتریان و بیش از پیش در دسترس بودن تصمیم دارد سهم بالایی از تبلیغات و ارائه محصولات و فایل ها را از طریق اینترنت و این رسانه داشته باشد که مسلما همکاری با مجموعه شما می تواند به این امر تحقق بخشد.
و طی تماس تلفنی که حدوداً چند ماه پیش با جناب صبح خیز داشتیم به مورد جالبی اشاره کرد و گفت اگه شما یک سایتی رو داشته باشید؛ که به صورت تخصصی ما داشتیم. این سایت می تونه یک مغازه در یک شهر باشه ممکنه در بیرون شهر، در حاشیه شهر یا در مرکز شهر باشه.

خوب بستگی به اون هزینه ای که برای این سایت کردیم می توانیم متفاوت باشه. اما ما در مجموعه چچپلاس مانند یک پاساژ و مجموعه ای از فروشگاه ها هستیم که برای خرید محصول یا محصولات ای روزانه مراجعه کنندگانی داریم که به ما رجوع می‌کنند و این باعث میشه که هم ما بهتر دیده بشیم و هم در رشد این مجموعه سهیم باشیم.

۱۱-کدام یک از امکانات سایت چچیپلاس برای شما جذابیت بیشتری دارد؟

با توجه به شهر زیبا و توریستی و ساحلی چاف و چمخاله ما رقبای بسیار زیادی در حوزه خرید و فروش همچنین رهن و اجاره زمین ویلا و جذب سرمایه گذار داریم. مشاورین املاک در شهر چاف تعداد بالایی هستند. مدیریت املاک استوارپور چاف تصمیم گرفت و بخش تبلیغاتی و کلمات کلیدی در سایت شما استفاده کند. جا داره از مشاورین شما و پشتیبان های شما و همچنین مدیریت مجموعه جناب صبح خیز تشکر و قدردانی کنم و ما باید یاد بگیریم خداوند چیزهایی را که به ما عطا کرده را قدردان آن باشیم.
به امید موفقیت روز افزون شما هستیم.

نوشته های مشابه

‫۳ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا